Centrum Zarządzania

Potrzebujesz automatyzacji kilku odrębnych procesów? To nie problem! Aby uniknąć śledzenia pracy każdego robota z osobna, Archee może raportować postępy w czasie rzeczywistym do Centrum Zarządzania. Dzięki temu masz pełną kontrolę nad każdym robotem i powierzonym mu zadaniom.

Monitorowanie postępów

Centrum Zarządzania dostępne jest poprzez przeglądarkę internetową gdziekolwiek się znajdujesz. To tu sprawdzisz kto uruchomił konkretnego robota, kiedy otrzymasz raport, na który czekasz, zweryfikujesz również poziom automatyzacji w Twojej firmie czy rentowność pracujących dla Ciebie robotów.

Baza informacji

Każda funkcja Archeego jest szczegółowo opisana. To tu znajdziesz dane wszystkich robotów raportujących i połączonych z Centrum Zarządzania. W bazie przechowywane są informacje ogólne jak nazwa robota, jego opis i dokumentacja, imię i nazwisko właściciela, ale także kopia zapasowa i pełna historia zmian statusów i wersji.

Raporty

W każdej chwili możesz wygenerować raport z działania Archeego. Wystarczy, że skorzystasz z jednego z wbudowanych wzorów raportów. Możesz skupić się tylko na robotach przypisanych do Ciebie, wszystkich robotach pracujących w firmie lub w konkretnym dziale. W każdym z raportów znajdziesz informacje o właścicielu, liczbie uruchomień, oszczędnościach, statusie ostatniej aktywności oraz wielu innych parametrach, które będą dla Ciebie ważne.

Harmonogram pracy robotów

Możesz zaplanować pracę Archeego. Dzięki harmonogramowi – prostemu kalendarzowi aktywności, możesz rozpisać i kontrolować swoje roboty. Wystarczy, że skonfigurujesz odpowiednie działania w oparciu o kilka podstawowych danych.

  • - Wskaż robota, który ma podjąć działanie.
  • - Określ szacowany czas potrzebny do zakończenia pracy wybranego robota.
  • - Datę i godzinę rozpoczęcia pracy.
  • - Cykliczność działania.

Każdy robot ma swój własny harmonogram działania, dzięki czemu możesz je zaprogramować niezależnie.

Start na żądanie

Funkcja ta daje możliwość uruchomienia robota w wyjątkowych sytuacjach wtedy, gdy pilnie potrzebujemy danych lub raportów. Pozwala na wystartowanie pracy pomimo zaplanowanych działań w harmonogramie. Nie wpływa to na pracę wskazanego robota w przyszłości.

Zobacz również

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, zgodnie z informacjami zawartymi w polityce prywatności.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?