Automatyzacja z Archeem

Robotic Process Automation, jest nowoczesną alternatywą dla powtarzalnych i rutynowych obowiązków w pracy biurowej. Dzięki Archeemu, wykorzystującemu narzędzia i systemy, których już używa Twoja firma, zatwierdzanie faktur, tworzenie raportów czy wysyłanie wyników analiz, może być w pełni zautomatyzowane.

Komponenty

Każdy nasz robot zbudowany jest na bazie sprawdzonych komponentów o różnym przeznaczeniu, wzbogaconych o funkcjonalności niezbędne dla Twojej firmy. Dzięki temu, każdy Archee jest unikalny i w pełni dostosowany do konkretnych zadań jakie zostaną mu przypisane.

Autoryzacja

Archee potrafi logować się do wskazanych programów, systemów ERP, aplikacji internetowych czy konsolowych. Uzyskanie dostępu do systemu księgowego, kadrowego czy dokumentów na platformie SharePoint, pozwoli w kolejnych krokach podjąć dalsze działania, jak pobieranie raportów, księgowanie faktur, rozsyłanie e-maili, dokonywanie płatności i wiele innych.

Przetwarzanie danych i obliczenia

Analiza zgromadzonych informacji, dopasowanie danych i złożone obliczenia to nie problem! Twój robot sprawdzi rodzaj waluty, rozpozna w ciągu znaków kod pocztowy, numer konta, nazwisko czy numer pracownika. Bazując na uporządkowanych danych, wyliczy interesujące Cię wartości, jak np. ilość pracowników czy należności dla dostawcy. Korzystając z algorytmu plecakowego, dopasuje również konkretne faktury do odpowiedniej kwoty na wyciągu bankowym. To jednak tylko przedsmak tego, co Archee potrafi zrobić z danymi.

Interpretacja i porządkowanie danych

Archee zaimportuje i przeanalizuje dane z różnych źródeł, jak poczta elektroniczna, dokumenty pdf czy strony internetowe. Dzięki temu zinterpretuje zdobyte informacje dopasowując je do odpowiednich kategorii i wybranego formatu – np. daty, wartości, kodu SWIFT. Wyciągi bankowe czy dane pracowników pochodzące z różnych źródeł zostaną prawidłowo uszeregowane i przygotowane do dalszych czynności. W trakcie tego procesu usunie niepotrzebne znaki i symbole zapewniając przejrzystość przygotowanych danych.

Tryby działania

Każdy z robotów jest tworzony tak, aby był w pełni dostosowany do Twoich potrzeb. W zależności od wymagań, Archee będzie Twoim asystentem uruchamianym na żądanie wtedy, gdy będzie potrzebny lub będzie działał w tle, bez Twojej ingerencji. Teraz każdy proces może być dopasowany do specyfiki Twojej pracy .

Rejestr zdarzeń

Praca Archeego jest nieustannie monitorowana. Dzięki stałej komunikacji z Centrum Zarządzania wiesz, który robot wykonał swoje zadania, o której godzinie kolejny z nich rozpocznie pracę oraz który z pracowników uruchomił konkretnego robota. W razie wystąpienia błędu lub zaplanowanego zakończenia aktywności, dostaniesz informację na skrzynkę e-mail.

Poczta elektroniczna

Wiele dokumentów i raportów dostarczanych jest za pośrednictwem poczty e-mail. Dzięki dedykowanemu komponentowi, Archee jest w stanie przeszukiwać pocztę, analizować i importować treści włącznie z załącznikami oraz wysyłać wiadomości do odbiorców. Pozwala to na zautomatyzowanie obsługi konkretnej skrzynki e-mail i w połączeniu z innymi komponentami, dalszą obróbkę danych.

Pobieranie i przekazywanie plików

Archee pobierze i przekaże dane z i do systemu, aplikacji, poczty elektronicznej czy strony internetowej. Wykorzystując ten moduł, robot będzie potrafił pobrać plik, wyeksportować go do żądanego formatu oraz przekazać dane do wskazanej transakcji systemu ERP, aplikacji, portalu SharePoint i wielu innych.

Kontrola wersji oprogramowania

Twój Archee będzie na bieżąco ze wszystkimi zmianami. Zawsze przed rozpoczęciem pracy sprawdzi wersję oprogramowania, dzięki czemu, do pracy dopuszczone zostaną tylko najnowsze wersje robotów. Nawet przypadkowe uruchomienie nieaktualnej wersji przez pracownika nie zostanie zaakceptowane przez system. Osoba używająca starego oprogramowania otrzyma komunikat o nowszej wersji wraz z linkiem do pobrania.

Sprawdź również

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, zgodnie z informacjami zawartymi w polityce prywatności.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?