O nas

Twórcy Archeego to specjaliści z zakresu informatyki, Robotic Process Automation i doradztwa biznesowego ARC Consulting. Dzięki wiedzy i doświadczeniu, dostarczamy rozwiązania IT wspierające organizacje w efektywnym, inteligentnym działaniu.

Tworzymy mądrą automatyzację

Robotic Process Automation jest obecnie jedną z najbardziej pożądanych technologii zarówno w małych firmach, jak i największych Centrach Usług Wspólnych na świecie. Uważamy, że automatyzację procesów należy tworzyć mądrze, w oparciu o rzeczywiste potrzeby firmy.

Dlatego stworzyliśmy Archeego,

naszą odpowiedź na optymalną i efektywną automatyzację.

Wszystkie nasze roboty korzystają z narzędzi i systemów w środowisku Microsoft, których już używa Twoja firma. Dzięki temu, nie będziecie narażeni na dodatkowe koszty związane z licencjami czy sprzętem. Podczas tworzenia dedykowanych rozwiązań, korzystamy ze sprawdzonych komponentów Archee Components, które zapewniają znacznie krótszy czas przygotowania automatyzacji.

Archee w liczbach

23

Klientów

131 tys.

Godzin pracy robotów

156

Robotów

68%

Robotów w trybie asystenta

9 m-cy

Średnie ROI

5 tyg.

Średnia długość projektu

Wiemy, że dobra automatyzacja to ta, wspólnie tworzona z klientem, dopasowana do rzeczywistych potrzeb firmy.

To właśnie dzięki naszemu doświadczeniu i znajomości procesów, które automatyzujemy, możemy pomóc osiągnąć pożądane rezultaty. Nasi specjaliści na każdym etapie prac doradzą, które procesy wymagają optymalizacji, a które automatyzacji.

Nasi klienci

Amer Sports
Eiffage

Kariera w ARC

Sprawdź kogo aktualnie poszukujemy i dołącz do zespołu Digital Transformation

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, zgodnie z informacjami zawartymi w polityce prywatności.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?