Amer Sports

KLIENT:

Amer Sports

Amer Sports

Amer Sports jest obecnie jedną z wiodących na świecie firm działających w branży sportowej. Posiada rozbudowane portfolio rozpoznawalnych na całym świecie marek sprzętu, odzieży i obuwia sportowego takich jak: Salomon, Atomic, Wilson, Suunto, Precor, Mavic i Arc'teryx.

Misją firmy jest dostarczanie wszystkim osobom uprawiającym sport, zarówno amatorom jak i wyczynowcom, zaawansowanych technicznie produktów o najwyższej jakości. Obecnie firma posiada 33 oddziały sprzedaży na kluczowych rynkach zbytu na całym świecie.

  • siedziba - Helsinki

  • zatrudnienie - 9 607 pracowników na całym świecie

Amer Sports Financial Services - AFSS

W 2011 roku firma uruchomiła w Krakowie centrum usług wspólnych Amer Sports Financial Shared Service (AFSS), którego zadaniem jest finansowo-księgowa obsługa spółek Grupy Amer Sports. Krakowskie centrum realizuje transakcje z obszaru zobowiązań i płatności, księgi głównej i raportowania oraz należności dla ponad 30 jednostek zlokalizowanych w Europie, Kanadzie i USA. Od 2016 roku firma rozwija również obszar wsparcia IT: Helpdesk i SAP.

Ważnym obszarem działań AFSS jest prowadzenie projektów Continuous Improvement mających na celu usprawnianie procesów finansowo-księgowych w organizacji. AFSS jest pionierem w dziedzinie opracowywania i wdrażaniania Robotics Process Automation. Pracownicy mogą zaangażować się w liczne projekty usprawnieniowe mając możliwość zdobycia tym samym wiele nowych kompetencji: change management, project management, data analytics, process modelling i inne.

Archee w Amer Sports

61

Robotów w trybie asystenta

16

Robotów działających w tle

1960 h

Pracy Archeego w miesiącu

6 m-cy

Średnie ROI

Zobacz wdrożenia w Amer Sports

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, zgodnie z informacjami zawartymi w polityce prywatności.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?